ОШ "Вук Караџић" Витошевац
Децу учимо како да мисле, а не шта да мисле
Education template

Упис првака у школску 2019/2020 годину

Датум: 22. Februar 2019 12:05 Категорија: Новости

Како ће се вршити упис првака у школској 2019/2020 години

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ,
ОБАВЕШТАВАМО ВАС, ДА ЋЕ УПИС БУДУЋИХ ПРВАКА ПОЧЕТИ У ПОНЕДЕЉАК, 01. АПРИЛА 2019. ГОДИНЕ И ТРАЈАЋЕ ДО 31. МАЈА 2019. ГОДИНЕ.
ОВЕ ГОДИНЕ У ШКОЛУ СЕ УПИСУЈУ ДЕЦА РОЂЕНА 2012. ГОДИНЕ И ЈАНУАРА И ФЕБРУАРА 2013. ГОДИНЕ.
ПРИЛИКОМ УПИСА ПРЕДАЈЕ СЕ : ПОТВРДА ЛЕКАРА ДА ЈЕ ДЕТЕ СПОСОБНО ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД, А ПО ЗАВРШЕТКУ ПРЕДШКОЛСКОГ ПРОГРАМА ПРЕДАЈЕ СЕ И УВЕРЕЊЕ О ЗАВРШЕНОМ ПРИПРЕМНОМ ПРЕДШКОЛСКОМ ПРОГРАМУ.
УКОЛИКО ТЕРИТОРИЈАЛНО НЕ ПРИПАДАТЕ НАШОЈ ШКОЛИ, ПОПУНИЋЕТЕ МОЛБУ КОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ ЗА УПИС ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД, БЕЗ ОБЗИРА НА АДРЕСУ ИЗ ПРИЈАВЕ ПРЕБИВАЛИШТА.
ТЕСТИРАЊЕ ДЕЦЕ ОБАВЉА СЕ ПО ИЗВРШЕНОМ УПИСУ, У ТЕРМИНУ КОЈИ ОДРЕДИ ШКОЛСКИ ПСИХОЛОГ.
СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О УПИСУ МОЖЕТЕ ДОБИТИ ОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ НА БРОЈ ТЕЛЕФОНА 037/845147
Са  новом процедуром уписа првака можете се упознати овде
Одлуку Миноистарства просвете, науке и технилошког развоја, можете преузети овде